2432
Grafikos dizaineris (-ė)
Šviesa, UAB
Šviesa, UAB
Šviesa, UAB

Šviesa, UAB

Apie mus

Tamo Grupė lyderiaujanti švietimo turinį ir sprendimus kurianti įmonių grupė, jungianti didžiausius švietimo prekės ženklus Lietuvoje: leidykla Šviesa, elektroninis dienynas TAMO, skaitmeninio turinio platforma EDUKA klasė. Mūsų produktais naudojasi 4 iš 5 Lietuvos mokytojų ir mokinių.

Esame profesionalų komanda, kuri mėgaujasi naujais iššūkiais ir nuolatiniu mokymusi. Vertiname nuomones, dalinamės savo skirtingais pomėgiais, idėjomis ir džiaugiamės, kad prisidedame prie kritiškai mąstančios, kūrybingos ir smalsios kartos ugdymo.

Šiuo metu ieškome Grafikos dizainerio (-ės) į leidyklą Šviesa.

Darbo pobūdis

  • Dalyvauti mokomosios literatūros leidinių kūrybos procese, kurti grafinio dizaino sprendimus ir juos įgyvendinti;
  • Taikant turimas žinias bei vadovaujantis leidybos principais kurti leidinius ir iliustracijas, maketuoti, rengti juos spaudai.
  • Sklandžiai dirbti leidinių rengimo projektų komandose, noriai bendradarbiauti su kolegomis, išoriniais partneriais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Išsilaivinimas grafinio dizaino, grafikos srityje;
  • Patirtis knygų, leidinių apipavidalinimo srityje.
  • Puikūs darbo gūdžiai su Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ir/ar kitais vizualaus turinio įrankiais.
  • Domėjimasis leidinių dizainu, noras suprasti ir žinoti edukacinių leidinių niuansus, šiuolaikinės mokomosios literatūros tendencijas;
  • Entuziazmas, komandiškumas ir lyderystė atliekant savo darbą.
  • Atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas ir organizuotumas.

Ką mes siūlome

  • Prisijungti prie kūrybingų, motyvuotų profesionalų komandos.
  • Šiuolaikiškai įrengtą biurą Vilniuje ir tiek kavos puodelių kiek galėsi išgerti.
  • Visokeriopą pagalbą ir apmokymus pradėjus dirbti.
  • Papildomų naudų paketą (sveikatos draudimą, nuotolinį darbą).
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800

Papildoma informacija: Nuo 1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių. Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Juozo Balčikonio g. 3

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Adobe InDesign adobe illustrator Adobe Photoshop Graphic Design Illustrator

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Kristina HR
Tamo Grupė lyderiaujanti švietimo turinį ir sprendimus kurianti įmonių grupė, jungianti didžiausius švietimo prekės ženklus Lietuvoje: leidykla Šviesa, elektroninis dienynas TAMO, skaitmeninio turinio platformos EDUKA klasė. Įmonių grupė susikūrė 2012 metais su idėja transformuoti formalųjį bendrąjį ugdymą ir siekiu kurti inovatyvią bei ugdymui palankią aplinką, kurioje mokytojas galėtų daugiau laiko skirti kokybiško dėmesio kiekvienam mokiniui. Tamo Grupė turi plačiausią švietimo sprendimų ir turinio spektrą Lietuvoje, 4 iš 5 Lietuvos mokytojų ir mokinių yra naudoję (naudoja) bent vieną iš įmonių grupės produktų. Siūlomas spausdintas ir skaitmeninis mokymosi turinys, taip pat skaitmeninės mokymosi ir mokymo platformos priešmokykliniam, pradiniam ir viduriniam ugdymui. Daugiau informacijos apie Tamo Grupės prekės ženklus:
🌐 https://sviesa.lt/🌐 https://www.tamo.lt/🌐 https://www.eduka.lt/

Įmonės tinklalapishttps://www.sviesa.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Komunikacijos specialistas (-ė)
Egles sanatorija UAB
Lietuva
€ 1600 – 1910
Galioja iki: 2024.06.27
UX/UI application designer
ALBARS, UAB
Vilnius
€ 2279 – 2975
Galioja iki: 2024.07.05
Junior UX/UI Product Designer (Fully Remote)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2300 – 3000
Galioja iki: 2024.07.11
UX/UI Designer
ENTAIN
Vilnius
€ 3000 – 5000
Technikas (-ė)
Buzz Box Mobile, UAB
Kaunas
€ 1290 – 3200