594
Statybos darbų vadovas
UAB, Indasta

Mums reikalingas

UAB "Indasta" į savo komandą ieško motyvuoto ir patyrusio statybos vadovo. Atrinktas kandidatas bus atsakingas už sklandų darbų planavimą ir organizavimą statybos objektuose, reikiamos dokumentacijos parengimą, subrangovų kontrolę objekte.

Darbo pobūdis

·       Planuoti ir organizuoti darbus statybos objektuose, kad būtų užtikrintas savalaikis ir efektyvus projektų užbaigimas;
·       Reikiamos vykdomosios dokumentacijos ruošimas, įskaitant projekto grafikus, technologines korteles, leidimus ir pan.;
·       Kontroliuoti ir prižiūrėti subrangovus objekte, kad užtikrinti projekto specifikacijų ir saugos standartų laikymąsi

Įmonė siūlo

·       Atlyginimą (nuo 2 500 EUR)
·       Darbų vykdymui reikalingas darbo priemones ir įrankius
·       Kvalifikacijos kėlimo kursus, mokymus
·       Įmonės automobilis

Reikalavimai

·       Darbų vadovo darbo patirtis - nemažiau kaip 2 metai;
·       Gebėjimas planuoti, koordinuoti bei kontroliuoti;
·       Kompiuterinės žinios: 365 office, MS project - privalumas;
·       Galimybė dirbti komandiruotėse Lietuvoje;
·       Rusų kalbos mokėjimas (būtinai);
·       Vairuotojo pažymėjimas, B kategorija;
·       Statybos srities išmanymas;
·       SPSC išduotas kvalifikacijos atestatas (privalumas)
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2500

Место работы

    Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 MS office Autocad MS Outlook Kruopštumas Kvalifikacijos atestatas, suteikiantis teisę eiti ypatingo statinio statybos vadovo pareigas MS Excel organizavimas Punktualumas sprendimų priėmimas

Языки

  •  Русский
Контактное лицо
Tetiana _
867176914
UAB "Indasta" tai Lietuvoje veikianti statybos įmonė, kuri jau daugiau nei 12 metų sėkmingai įgyvendina betonavimo ir kitus statybinius darbus. Mūsų komanda yra patyrusi ir kvalifikuota, todėl galime užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas. UAB "Indasta" yra pasiruošusi įgyvendinti bet kokio masto projektus, nuo mažų individualių užsakymų iki didelių statybos valdymo projektų. Mes esame įsipareigoję ne tik kokybei, bet ir dėmesiui detalėms, kas leidžia mums užtikrinti išskirtinius rezultatus.

Вебсайт компанииhttp://www.indasta.lt

Похожие объявления о вакансиях

Statybos dalies vadovas (-ė)
Amston klientas
Vilnius
€ 4200 – 5700
Срок: 2024.06.06
Vykdantysis direktorius
HR GUIDE, MB
Vilnius
€ 8000 – 9900
Regional Sales Manager Lithuania, Latvia, Estonia
Model Opakowania Sp. z o.o.
Литва
€ 1500 – 2400
Срок: 2024.06.05
Retrospektyvios stebėsenos AML specialistas (-ė)
Šiaulių bankas, AB
Kaunas
€ 1490 – 2240
Срок: 2024.06.13
SOC Analyst (in Latvia, Riga)
CV-Online Recruitment
Латвия
€ 3500 – 6000